דובי ענק 2 מטר – למי זה מתאים ואיך בוחרים?

מעניין אותך לדעת מי בעיקר מזמין את הדובי הענק כמתנה? רוצה לדעת איך להצליח בבחירה? מבטיחים לגלות לך הכל במאמר הספציפי הזה:

אין ספק שדוב ענק הוא מתנה מקורית. בייחוד כשהוא מגיע בגודל 2 מטרים. אבל המתנה הזו הופכת למהממת במיוחד כשנותנים אותה לאדם הנכון ובזמן הנכון.

למי זה מתאים בעיקר?
טוב אז ברור שהוא מתאים לכל מי שמחפש מתנה מקורית, מרשימה ומפתיעה שיש בה מן הנוסטלגיה המרגשת. דובי הענק שלנו גרמו להרבה עיניים להבריק ולהרבה פיות לחייך. אנחנו יודעים. היינו שם:) אבל בכל זאת.. יש כאלו שהמתנה הזו פשוט מושלמת עבורם

 • מתנת בת מצווה  דובי ענק כמתנת בת מצווה, הצליח לא פעם ללקוחות שלנו. בייחוד עכשיו בקורונה, כשאולמות הארועים סגורים ואיתם גם הטיסות לחו"ל, חוגגת בת המצווה זוכה להרבה מתנות. ככה זה כשאין טיסות:) לצד מוצרי טיפוח שונים ומתנות אחרות שמציינות את המעבר מילדות לבגרות, יש בהחלט מקום גם למתנה הזו. היא לא יקרה, מאוד מרשימה, מחזיקה לאורך זמן ותמיד תזכיר לה את ציון הדרך המאוד חשוב בשבילה. בחרת- הצלחת – הפתעת!
 • מתנה ליולדת – משלוח מפנק במיוחד, מתנה אחת שמחברת בין האמא הטריה לתינוק/ת החדש/ה.
  אם החלטת לתת את המתנה הזו כמתנה לאחר לידה, יש לך 2 דרכים נפלאות ומומלצות לעשות זאת:
  הראשונה- משלוח מפתיע לבית החולים או למלונית. אפשר רק לתאר דובי בגודל 2 מטרים נכנס בין כל הנמצאים. אף אחד לא יפספס אותו. ללא ספק התרגשות!
  השניה- בדרך היותר אינטימית. בדרך הזו הדובי יגיע ישירות לדירה וימוקם באלגנטיות בחדר החדש שמחכה לתינוק/ת. כך ההתרגשות ממשיכה גם לשלב בו החיים החדשים מתחילים רשמית, עם עוד תופת מרהיבה עטופה באופטימיות לתקופה חדשה.
   
 • כשהחייל רוצה לפנק את החברה – אם אתה חייל שקורא את המאמר, אז הסעיף הזה מוקדש לך. בזמן שאתה טוחן שמירות וסוגר שבתות ומתגעגע בטירוף לחברה.. יהיה נעים לך לדעת שיש לה חיבוק חם ואוהב שמגיע ממך. תן לה חיבוק דוב בגודל 2 מטר גם כשאתה לא נמצא,. חיבוק כזה שיזכיר לה שכדאי לה לחכות לדבר האמיתי ולא לחפש ידיים מחבקות אחרות 😉 
 • דירה חדשה- מעבר דירה הוא עניין מרגש, במיוחד לילדים. הם משנים אזור, לפעמים מחליפים חברים ובטח מתמקמים בחדרים חדשים. אפשר להכניס לחדר החדש את הדובי הענק שמתנוסס לו לגובה 2 מטרים וקיבלת גם מתנה מקסימה לחדר החדש וגם חבר קרוב שיעשה את המעבר לנעים יותר.

למבחר הדובים באתר איזי טו גיפט >> https://eazy2gift.co.il/דובי-ענק/
הזמנה מהירה אונליין לכל חלקי הארץ!

איך בחורים את הדובי המתאים?

 • איכות- האיכות של הדובי משפיעה הרבה על הנראות שלו. דובי לא איכותי יראה כמתנה זולה ולא מושקעת. איך יודעים שהדובי איכותי? תיפורים חזקים שמחזיקים את הדובי יציב ומחזיקים את המילוי. מילוי איכותי המאפשר כביסה ידנית מבלי צורך להוציא אותו החוצה למטרת ניקוי  ועיניים המודבקות בצורה חזקה.
 • צבע- איך בוחרים צבע זו שאלה טובה. טיפ שלנו: לבחור לפי הצבע האהוב על מקבל/ת המתנה. למה זה חשוב לך כדי להצליח עם המתנה? כי זאת דרך להראות לה/לו שידעת, הקשבת והכרת אותו, מה שיעלה את רמת הכוונה שעומדת מאחורי המתנה.
 • גודל- את הגודל בוחרים לפי שני פרמטרים: מקום והעדפה אישית. אם הבית קטן יותר, אפשר להפתיע עם דובי קטן יותר. אבל אם בחרת בגרסה המרשימה דובי ענק יעשה את העבודה. יש לך אפשרות לבחור בין דובי בגודל מטר, דובי ענק בגודל מטר וחצי ודובי ענק גודל 2 מטרים – שהוא מהנמכרים ביותר. מעבר ל-2 מטרים זה עלול להיות קצת פחות פרקטי.

למבחר הדובים באתר איזי טו גיפט >>https://eazy2gift.co.il/דובי-ענק/
הזמנה מהירה אונליין לכל חלקי הארץ!

מאחלים שיהיו לך הרבה שמחות וסיבות טובות לתת מתנות
EAZY2GIFT
מתנות שפשוט כיף לתת!

  סיכום הזמנה
  העגלה שלך ריקה חזרה לחנות
  EAZY2GIFT

  תפריט

  דובי ענק
  אודותנו
  כיסא גיימינג