תשאירי לי מקום לחבק אותך-דובי ענק מתנה לחברה

דובי ענק לחברה
חיילים, אנשי עסקים וכל מי שנוטה להתרחק מהטרטוריה... מסתבר שהמתנה המובחרת לאהובה שמחכה, היא דווקא דובי ענק. למה?? תקראו את זה:


ניסית פעם לנהל קשר מרחוק? טיסות זה פחות עניין רלוונטי כרגע, אבל יש כאלו שכן נאלצים להתרחק ולא כי הם רוצים. בזמן שהחיילים טוחנים שמירות ומגנים על המולדת, הדבר האחרון שהם צריכים לדאוג לגביו, זה מי מחבק את האהבה הכי מנחמת שמחכה להם בבית .דובי ענק – משלוח מתנה
כל כך הרבה מתנות אתה יכול לקנות לה.
בושם, שרשרת, שמלה יפה.. ואפילו מוט סלפי מולבש תאורה.
כל אלו ישמחו אותה. ללא ספק!
אבל אם תחשוב על זה רגע, כל אלו הן מתנות שהיא יכולה לקנות לעצמה…
אבל דובי ענק, את זה רק מי שבאמת חושב עליה ייתן לה.

מה היא מקבלת כשאתה נותן לה דובי ענק מתנה?לכל מתנה יש אקט פסיכולוגי. וכדי לבחור מתנה צריך שהיא תענה על כמה אלמנטים כדי להיות מתנה מוצלחת:

 • הפתעה – כדי שהמתנה תעבוד לך היא צריכה להפתיע. ההפתעה היא חלק ענק מההתרגשות שלה. דובי ענק הוא בהחלט הפתעה בייחוד כשהוא מגיע בגודלו המרשים שמותיר פיות פעורים:)
 • מסר- דובי ענק הוא בהרבה יותר ממתנה. הוא חיבוק חם ונעים שנמצא לידה גם כשאתה לא נמצא. בכל פעם שהיא תראה אותו היא תיזכר בך.
 • ייחודיות – תן לה משהו שלא נתנו לה קודם. משהו שאהוב נותן לאהובה. משהו שלא מקבלים מחברה טובה. 
 • מתנה שמחזיקה לאורך זמן – בניגוד לבושם שעתיד להיגמר, או חולצה שעוברת מהטרנד.. דובי ענק שם כדי להישאר.
  יש משהו באמירה הנצחית כשנותנים במתנה משהו שאמור להישאר שם. 

דובי ענק במשלוח מפתיע אחד היתרונות היא שאתה יכול להעניק לה את המתנה הזו גם מרחוק במשלוח מהיר ומפתיע שיגיע עד אליה. לצפיה במבחר הדובים והזמנת משלוח – היכנס>>www.eazy2gift.co.il

עוד דרכים להפתיע עם דובי ענק

 • לדאוג שיחכה לה בחדר-  אפשר לתאם עם אמא, אח או חברה שיקבלו את המשלוח במקומה וישימו אותו. אתה יכול לצרף לה מכתב אישי עם כמה מילים חמות או לשגר אליה הודעה מוקלטת לטלפון איך ששמעת שהיא גילתה את המתנה.
 • להפתיע אותה במקום העבודה-אחד הדברים שנשים יותר אהבות זה הפתעה בפרהסיה… למה? אולי כי זה גורם לשאר הבנות לקנא.. אולי כי זה גורם לה להרגיש מיוחדת מול כל העולם.. ואולי שתי הסיבות נכונות:) אבל זה תמיד עובד.

  בהצלחה:)
  סיכום הזמנה
  העגלה שלך ריקה חזרה לחנות
  EAZY2GIFT

  תפריט