מדיניות החזרות

א. כל הרוכש מוצר באתר https://eazy2gift.co.il/ רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 0650 ("להלן החוק").

האמור לעיל בא לתת הסבר כללי אודות התנאים והטכניקה לביטול אך בכל מקרה הוראות החוק הן הקובעות . לקוח המבקש לבטל את ההזמנה בטרם נשלח אליו המוצר יוכל לעשות זאת באמצעות הודעת ביטול בטלפון לשרות לקוחות בטלפון או באמצעות טופס הפנייה באתר, וחיובו יבוטל ויוחזר לו .

ב. להלן בקצרה כללי הביטול (כללי הביטול המלאים נמצאים בחוק הגנת הצרכן והם המחייבים)

(7 ברכישה של מוצר- מיום עשיית העסקה ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף קטן 01ג(ב) לחוק הגנת הצרכן, לפי המאוחר מביניהם.

ג. ביטול עסקה ייעשה באמצעות פנייה בטלפון 055-7229987 או באמצעות שליחת דוא"ל לשירות הלקוחות בכתובת eazy2gift.co.il@gmail.com

ד. תוצאות הביטול עקב פגם או אי התאמה: במקרה של ביטול עקב פגם במוצר או אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים אשר נמסרו לך בנוגע למוצר או עקב אי-אספקת המוצר במועד שנקבע לכך או הפרה אחרת של תנאי החוזה-("אי התאמה"), תחזיר החברה בתוך 10 ימים מיום קבלת המוצר לרשותה את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם, תבטל את החיוב בשל העסקה תמסור לך עותק מהודעת ביטול החיוב כאמור ולא תגבה דמי ביטול כלשהם.  אם קיבלת את המוצר יש להחזירו בתיאום עם שירות הלקוחות בטלפון 055-7229987 ההחזר יבוצע תוך 10 יום מקבלת המוצר בחברה.

ה. תוצאות הביטול שלא עקב פגם או אי התאמה: במקרה של ביטול שלא עקב פגם במוצר או אי התאמה, תחזיר איזי 2 גיפט בתוך 10 ימים מיום קבלת המוצר בחזרה את כספך בניכוי דמי ביטול בסך 2% מערך המוצר או 110 ₪ הנמוך מביניהם כקבוע בתקנות.  על הצרכן להחזיר את המוצר על חשבונו לחברה.

ו. דעו: החזרת מוצרים לאחר שמצבם שונה לרעה בזמן שהיו ברשותכם, לרבות במקרה של החזרת מוצר שנפגם ו/או ניזוק ו/או התקלקל ו/או ספג פגיעה כלשהי ו/או שאריזתו הושחתה ו/או שבוצעה בו הרכבה בבית הלקוח המשנה מצבו לרעה, עומדת זכותה של איזי 2 גיפט לתבוע את ירידת הערך בשל כך. על מנת להימנע מנזק למוצר, אנו ממליצים כי המוצר יוחזר באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.

סגירת תפריט
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
×
×

עגלת קניות