יום נישואין – המדריך לגבר

מתנות ליום נישואין
עם היכנסו של הגבר למוסד הנישואין הוא נכנס לתקופת מבחנים. ואתה יודע איך זה.. נכשל אחד יותר מדיי ואתה עלול להיות מועמד להדחה. אז מה עושים? במיוחד בשבילך, מורה נבוכים שישמור על האישה מאושרת

זה מתחיל בהצעת נישואין שצריכה להראות לה שחשבת, תכננת.. תתארגן על מארזי פרחים, תציף אותה במתנות, תפתיע אותה….הכל כדי שהיא תרגיש חשובה ושזה לא סתם. אישה היא לא פשוטה כמו גבר. אם זה היה תלוי רק בנו, סביר להניח שהיינו פשוט זורקים הצעה באוויר במהלך של משחק כדורגל, או נותנים לה "להזרים" אותנו לחופה בלי יותר מדיי שאלות. אבל היא רוצה את הWOW. מה שמבחינתך נקרא "חומר" מבחינתה נחשב כהוכחה.
משם זה רק מתחיל. 
עכשיו התפקיד שלך הוא להראות לה שבחרת בה כל פעם מחדש. מתי זה קורה? כן. ביום הנישואין שלכם.

הצעד הראשון- לזכור ולא לשכוח
עוד לפני המתנה.. בוא נתחיל מזה שתזכור את התאריך. גם אם אתה גרוע בתאריכים, עמוס בעבודה או כל סיבה אחרת, שים לך תזכורת ביומן, תשלח לעצמך מייל, וואט אבר. העיקר שלעולם, אבל לעולם לא תתפס לא מוכן
תכנון זה שם המשחקחוש הריח של האישה פשוט מיומן בהרחת הבולשיט. היא כבר תדע אם זכרת ותכננת או לחלופין אם זכרת ונלחצת, מה שבסוף מצטייר כמתנה מאולתרת – הנסיון האחרון שלך שלא לצבור פסילה במשחק. 
אם תתן לה מארז מתנה שהגיע במשלוח מחו"ל, בזמן, בדיוק מה שהיא אוהבת – עברת! אם תגיע עם זר פרחים מ YELLOW גם אלוהים לא יעזור לך.
בחירת המתנה
למתנת יום נישואין יש 3 חוקים ברורים:

 • אל תתקמצן עליה
 • תקנה מה שהיא אוהבת (גם אם זה נראה לך אדיוטי)
 • תשמור על אלמנט ההפתעה

ברור לכולנו שתיק גם אם הוא עשוי מסנאי שעדיין מחובר אליו, לא שווה שנשים עליו כמחצית משכר הדירה. מבינים אותך. אבל אם זה מה שהיא תמיד חלמה ורצתה אז תן לה. דרך בחירת המתנה שלך היא יודעת אם אתה מכיר אותה או לא. אם חשבת עליה או על איך לצאת מזה.

מה לא לקנות לה:אל תקנה לה מארז קרמים מתנה, כזה שהמשפחה מעבירה מאחד לשני בערב פסח. 
מה כן? אם אתה הולך על מארז מתנה ליום הנישואין שלכם, תבחר מארז יוקרתי מקורי, שלא רואים כל יום.
תנסה להפתיע אותה גם עם בקבוק וויסקי משובח או יין שהיא אוהבת, שיראה לה שאתה רוצה ליהנות איתה מהיום שלכם.

לא לקנות- מתנה לעצמך! בגד סקסי או לבנים מפתים יכולים להיות רק כבונוס, אם היא אוהבת. אבל ראבאק. אל תחשוב רק על עצמך.
מה כן? ספא, בית מלון, חופשה במקום שהיא אוהבת כדי ששניכם תהנו.

תפתיע אותהאין דבר יותר פטתי מלהתייע איתה על המתנה או לתת לה לבחור. תשמור את זה בסוד. תתכנן גם אם בא לך שהיא תדע כמה אתה משקיע. אל תדאג!! היא תדע! ברגע שתתן לה את המתנה הנכונה היא כבר תחבר את כל השרשרת. המוח הנשי מנתח הכל. היא תבין שחיפשת, עבדת קשה בלהסתיר כדי להפתיע אותה… תסמוך עליה שהיא כבר תחבר את כל הנקודות.
הכל מאחורי המתנה ליום הנישואין:זה נכון שאנחנו שונים. אחד ממאדים שניה מנוגה. אבל תעצור רגע. תחשוב עליה. תרצה באמת לפנק אותה! למה? כי היא האישה שבחרת. עם כמה שאנחנו שוניםזאת ההזדמנות שלנו להגיד שאנו מבינים את העולם זה של זו. את הצורך.
אז הכי חשוב, יותר מהכל, תעשה את זה בכיף. 
תנסה את זה.
אין דבר יותר חזק מאישה מאושרת, כדי לגרום לך להרגיש גבר שבגברים.

בהצלחה!!
יום נישואין שמח ועוד שנים ארוכות של זוגיות טובה
eazy2gift  

הכי חשוב מהכל

  סיכום הזמנה
  העגלה שלך ריקה חזרה לחנות
  EAZY2GIFT

  תפריט

  דובי ענק
  אודותנו
  כיסא גיימינג