5 עצות זהב שיעשו אותה מאושרת

אין ספק, אישה מאושרת זה מתכון לחיים טובים. וכדי לעשות אישה מאושרת, נדרשות מחמאות, מילים טובות, פירגונים ועוד כמה הפתעות טובות. וכן. נשים אוהבות גם מתנות

זה לא בגלל שהן חומריות או משהו.. נשים פשוט מאמינות באהבה שמגיעה דרך מעשים. 

מתנה לאישה היא בהרבה יותר מסתם מתנה. היא סימן שחשבת עליה, שאתה מוכן להשקיע בה, לשמח אותה והכי חשוב– יש לך הזדמנות להראות לה שאתה באמת מכיר אותה.

אם קרה שהבאת לה מתנה והיא לא היתה מרוצה, כנראה פספסת את אחד השלבים הבאים:

1. הבאת לה מתנה שאתה אוהב ולא את מה שהיא רוצה –  זאת בהחלט לא דרך להצליח לשמח אותה, גם אם מדובר במתנה שעולה המון כסף. במקום לשמוח ולהתלהב, היא תרגיש שאינך מכיר אותה ושלא באמת עליה אתה חושב.

2. קנית לה מתנה אחרי שהיא רמזה לך עשרות פעמים – זה בד“כ יגרום לה להרגיש שיצאת מידי חובה והבאת לה סם הרגעה ולא מתנה מהלב. במקרה כזה היא תעדיף כבר לקנות מתנה לעצמה. אם קרה מצב שהיא רמזה לך בלי סוף על משהו שהיא רוצה, עדיף שתגיד לה : אם זה מה שאת באמת רוצה אני אשמח שנלך יחד לקנות לך את זה. כך היא תרגיש שותפה 

3.  נתת את אותה מתנה לאישה אחרת בעבר? כדאי שלא תתן אותה לה. לא אם זו חופשה זוגית במקום שכבר חגגת בזוגיות קודמת ובטח לא טבעת שקנית לארוסתך האחרונה לפני שהקשר נגמר..:)

נשים מריחות מיחזור מתנות מקילומטרים. ואין דבר שיכול לתת לה להרגיש פחות מיוחדת מזה

4. תשקיע. אבל לעולם אל תדבר איתה על המחיר – היא לא רוצה להרגיש שהיא חישוב כלכלי.

5. תשמור על אלמנט ההפתעה. זה עובד!! הפתעה היא חלק חשוב ביותר כשנותנים מתנה לאישה.

ורק לעניין הזה יש כמה חוקים שכדאי לך להכיר:

*הפתעה במקום העבודה– אין דבר שיותר משמח אותה מלקבל משלוח מפתיע למקום העבודה. עשית את זה– נתת לה הכל! יש משהו באקט הזה שגורם לה להרגיש מחוזרת ומאושרת ותחושה שהיא זכתה בגבר המדהים בעולם.

*אלמנט הסקרנות– או שתיקח אותה לבילוי מסתורי בלי להגיד לה לאן או שתכסה לה את העיניים… 

גם בעולם הפמינסטי, אישה היא אישה. כשהגבר מוביל היא מקבלת תחושת ביטחון חמימה. היא מרגישה שהיא במרכז עולמך. יש פה מצב להצלחה בטוחה

* שיתוף פעולה עם הקרובים אליה– אם תכננת לה הפתעה עם החברות שלה, או בני משפחה, השגת אפקט מיוחד. להפתעה שלך מצטרף אלמנט התכנון. מיד בתת המודע תרגיש שהשקעת בה זמן, מחשבה וכל מה שצריך רק כדי להגיע לרגע הזה. למה? כי זה מגיע לה!

לפנישאנחנומסיימים– שלאתגידשלאאמרנולך.

יש כמה תאריכים שאסור לך לפספס והם– יום השנה, יום נישואין, יום הולדת, מיד לאחר הלידה…

יש כאלה שיזכירו גם חגים חשובים, כמו פסח או ראש השנה…

אם פיקששת באחד מאלו, יש מצב שכבר תצטרך יותר ממתנה? 

  סיכום הזמנה
  העגלה שלך ריקה חזרה לחנות
  EAZY2GIFT

  תפריט

  דובי ענק
  אודותנו
  כיסא גיימינג