מוניטור לתינוק

מה זה מוניטור לתינוק ובעבור מה אנו זקוקים לו?

מוניטור לתינוק הינו מכשיר המותקן במיטת התינוק ולמעשה מצלם בלייב את התינוק על מנת לאפשר להורה לראות בזמן אמת מה קורה עם התינוק. מטרתו היא הענקת עדכונים שוטפים על מצבו של התינוק, החל משינויי תנוחות, התעוררות וכמובן בכי. המוניטור כולל גם אפשרות להשמעת קולות כמו קולותיהם של ההורים וכן מנגינות מוזיקה, גם ממרחק, הישר למרחב מיטתו של התינוק.

מי קהל היעד אליו רלוונטי המוניטור?

הראשונים לרכוש מוניטור לתינוק הינם הורים חדשים, אשר חווים התרגשות שמלווה בחששות רבים בנוגע לחוויה החדשה שלהם בעקבות התוספת המתוקה למשפחה. בנוסף הורים שחוו רגעים קשים בעבר עם ילדים ראשונים, שרוצים להרגיש כי הם עושים את כל שביכולתם כדי להגן על התינוק ולהיות שם בשבילו בכל זמן ובכל מצב, ולהגן על בריאותו ורווחתו. אוכלוסייה נוספת שתקנה את המוניטור הינם אנשים בעלי מוגבלויות בניידות הרוצים לשמור על קשר עין עם הילד שלהם גם מרחוק, אל מול המגבלה הפיזית. מי שעוד רוכש מוניטור הינם הורים העובדים שעות רבות והיו רוצים לשמוע את התינוק שלהם ולשמור עליו כמה שניתן לאורך היום וגם לאורך הלילה, בייחוד אם מי ששומר על התינוק ומטפל בו הוא בייביסיטר למשל, שאינה דמות הורית מוכרת.

כיצד בוחרים מוניטור לתינוק?

  1. ראשית, חשוב לרכוש ממקור אמין. השתדלו לבדוק את האתר ממנו אתם קונים את המוניטור וכן תנו עדיפות לאתגרים מהימנים ומוכרים אשר מאששים את הביקורות שרשומות עליהם בנוגע למוצר הספציפי אותו אתם מעוניינים לרכוש.
  2. התאימו את המוניטור לסגנון החיים שלכם, בחרו בדגם שמתאים לאופי היומיום ולרצף השגרה שלכם. שימו לב שישנם סוגים שונים של מוניטורים, ביניהם כאלה עם אפשרות חיבוק לנייד או למסך נפרד.
  3. בדקו את האישורים והאחריות על המוצר שאתם מתכננים לקנות, שוב לוודא כי המוניטור מאושר על ידי משרת הבריאות וכמובן מגיע עם אחריות של היבואן לשנה לפחות.
  4. בוודאו כי איכות התמונה גבוהה וכי ניתן לראות בצורה חדה וברורה את התינוק, בייחוד כשזה נוגע להבעות הפנים של התינוק ולהבנת הצרכים הספציפיים שלו. רצוי לקנות מוניטור בעל איכות תמונה של HD וכי המצלמה מסוגלת להעניק תמונה איכותית וחדה גם בחושך.
  5. התראות בזמן אמת הינן מרכיב חשוב במיוחד בבחירת מוניטור לתינוק. נסו לבחור מוניטור המאפשר קבלת התראות בזמן אמת כאשר התינוק מתעורר או בוכה, כך תוכלו להגיע אליו כמה שיותר מהר, להרגיע אותו ולהעניק לו טיפול ויחס מתאים במהירות.

למה כדאי לרכוש בארץ ולא בחו”ל?

בעת שאתם רוכשים בארץ אתם יכולים לברר אודות החברות מהן אתם קונים, ניתן לקרוא תגובות וביקורות בעברית, על מנת לוודא את מהימנות ואמינות החברה. בנוס, תוכלו ליהנות מזמן אספקה מהיר ושירות מקצועי ומסור, כתוצאה מהנורמות אודות רווחת תינוקות במדינתנו. גם בהקשר המחירים אין ספק כי כבר לא ניכר הבדל משמעותי בין מחירי הארץ למחירים בחוץ לארץ. כיום ניתן להשיג גם בארץ את המוניטורים המובילים והמתקדמים ביותר בשוק במחירים תחרותיים לאחר רגולציה.

אילו מוניטורים מובילים ומתקדמים הם המומלצים ביותר?

  1. מוניטור לתינוק באיכות HD בנוסף לחיבור נוח למסך הנייד: המכשיר כולל מצלמה באיכות צילום 1080 HD, בנוסף כולל מערכת שמע דו צדדית וכן יכולת צילום בלילה. כמו כן המכשיר מתריע על תזוזה של התינוק ומאפשר חיבור של עד 5 מכשירים במקביל, לרבות התחברות מהנייד למכשיר ללא הגבלת מרחק.
  2. מוניטור לתינוק בעיצוב יוקרתי עם חיבור לנייד: המכשיר מכיל פטנט ייחודי לתליית המוניטור על המיטה וכן צוואר מצלמה גמיש בנוסף לאפשרותו לצילום באיכות HD ובחושך. זאת ועוד, המכשיר כולל התראות בזמן אמת על תזוזה או בכי וכמובן אפשרות אחסון (כרטיס זיכרון) עם חיבור אונליין.
  3. אפשרות נוספת וחשובה שקיימת בחלק מהמכשירים הינה מד טמפרטורה שיעזור לכם לראות האם לתינוק יש חום גבוהה או נמוך מידי ואולי יש צורך בטיפול מהיר ואף פינוי לבית חולים.

השירות המקצועי והאמין יחד עם האיכות הגבוהה ביותר

ב-Eazy2gift מציעים שירות מהימן ומחירים הוגנים ואפשריים לכל כיס, כן גם לכיסם של הורים טריים וצעירים. ניתן להנות משירות מהיר ומשלוח חינם ברכישה מעל 350 ₪. כמו כן ישנה אפשרות לאיסוף עצמי מהסניפים בתיאום מראש. תוכלו ליהנות מאתר מאובטח ובטוח לרכישה מהירה. ניתן גם לפנות לשירות לקוחות ולקבל תמיכה בכל נושא.

מוניטור לתינוק הוא כלי חיוני להורים אחראים המבקשים לשמור על בטיחות ורווחת התינוק שלהם. בעת תהליך הבחירה וברירת האפשרויות, נמליץ לכם להעדיף רכישה באתרים ישראלים אמינים ומוכרים, תוך וידוא אישורים ואחריות יבואן על המכשיר. אנו ממליצים לכם לבחור בדגמים המתאימים לצרכים הייחודיים שלכם, וכמובן לא להתפשר על טובת הילד, ועל הרוגע הנפשי שלכם. Eazy2gift הינה רשת מובילה בתחום מוצרי תינוקות ומציעה להורים טריים מבחר מוצרים במקום אחד: הליכונים לתינוקות, משטחי פעילות, בייבי נסט ועוד.

לסיכום,

קניית מוניטור לתינוק היא צעד מרכזי בהקשבה לצרכיו ולבטיחותו של התינוק החדש. לאורך השנים ניכר כי ישנה חשיבות עצומה למוניטורים במעקב ובשמירה על בריאותם ובטיחותם של התינוקות. כאשר הורים מביאים ילד לעולם בתוך השגרה והעומס של היומיום, הם מבינים שאין להם אפשרות להשגיח על התינוק בכל רגע ורגע, כך המוניטור מסייע בהשגחה נוספת ומאפשר להם לשמור על היצורים הקטנים בכל עת, ומכל מקום. למרבית ההורים תחושת הרוגע הפנימית חשובה במיוחד והמוניטור יכול לסייע גם בחיבור ההורה לילד תוך כך שהוא צופה בו בכל זמן. היכולת לראות ולשמוע את התינוק בזמן אמת מאפשרת להורה להרגיש חיבור לתינוק גם כשהוא נמצא לבד בחדרו. באופן זה המוניטור משפר את איכות החיים ומקדם את חווית ההורות הקרובה והמשמעותית.