דובי ענק לחדרי ילדים דובי ענק לחדרי ילדים הוא בחירה נפוצה ושכיחה בקרב האמהות המרוגשות והמצפות. למה? כי אין דבר מתוק ותמים מזה לשים בנוף ש העיניים החדשות והמתבוננות.
גם במקרים בהם לא ידוע מן היילוד זוהי בחלטה בטוחה. לא מדובר פה במשאיות לצד לבבות שמחלקת את העולם שבין הבנים לבנות. הדובים תמיד מתאימים לרכים הנולדים. לא משנה אם זה בן או בת.

אז אם יצא לכם להציץ באינסטה של עדן בן זקן, תגלו שיש לה טעם טוב. הרבה מעבר לאוברול המנומר ב-20 שקל!! התמונה שראינו שבתה את הלב. דובים דובים, בגווני אופייט וחום בהיר שולטים בפריים של התמונה. 
והתחושה המצטיירת היא פסטורליות מוגנת ותמימה של חדר החלומות שהיית רוצה לבייבי שלך.
(חמסה, חמסה, חמסה)!!
משמעות בחירת הצבעים!!
ראינו בעבר לא מעט חדרי תינוקות המבוססים על מוטיב הדובים. אבל כנראה ששוב עדן בן זקן הוכיחה שיש לה טעם טוב ובחירה אינטלגנטית.
היא בחרה בצבע רך ונעים לעין שמשתלב עם הלבן ויש בכוחו להרגיע. ועם זאת- צבע אחיד.

תינוקות הנולדים לעולם חדש, יש להם רעב לשאוב מהסביבה גירויים, צבעים וכל מה שחדש. חדר ילדים מלא בדובי פרווה צבעוניים יגרום לגירוי מוגבר מחדר משובץ דובי פרווה אחידים ובצבע רגוע. הצבעוניות מתאימה אולי יותר לגילאי גן ומעלה. כשקל יותר להכיל ולפרש את הגירויים כדבר בונה. לתינוק הרך חשוב לנו לספק סביבה רגועה וידידותית, המשדרת הגנה וכוח.
בסביבה כזו, דובי הענק משתלבים נפלא כשהם משדרים חמימות ובמיוחד כשהם בצבעים רכים לעין.
לא סתם בובה היא הצעצוע הנפוץ ביותר לגיל הרך.

עוד צבעים המומלצים לגיל הרך הם צבעי הפסטל, שאינם רחוקים מן הצבע הלבן. דובי בצבע ורוד בהיר, או תכלת, יותר ישתלבו בנוף חדרי הילדים לעומת הפוקסיה והכחול הבועט..
ככל שהצבע מלא בפיגמנט הוא מעורר יותר וככל שהוא רך יותר הוא משדר יותר רגע

למה הטרנד הזה תפס כל כך חזק חוץ מזה שדובי ענק ודובי צעצוע בכלל מצטלמים (ממש, אבל ממש) טוב, הם אסתטיים בנוף, מעלים איזה רגש וכן. מסתבר שגם משדרים שילוב של יוקרה וסטייל.
אם נכנס מעט לפן הפסיכולוגי, יש בהם מבט מרגיע. כזה שאין בו כעס, שמחה מוגזמת או כל רגש אחר. יודעים איך קוראים למבט הזה? נכון! קוראים לזה תמימות… המבט של היצור שרק מבקר בעולם ומנסה ללמוד אותו מבלי לנסות להשפיע בכח על הצד השני. נשמע משכנע לא?!

אז מסתבר שיש משהו בגוש הפרווה המהמם הזה ובצורתו העגולה שפשוט משרה שלווה ורוגע.
אם תכננתם לעצב חדר ילדים בקרוב, שווה שתשקלו את האופציה הזו..

להזמנת דובי ענק איכותיים במחירים הגיוניים עד הבית, בקרו באתר איזי-טו-גיפט
תהנו מאיכות מעולה, שירות אדיב במיוחד ותזכו לדובים הכי שווים ברשת

->>https://eazy2gift.co.il/%d7%91%d7%95%d7%91%d7%95%d7