כדי שהמתנה שלנו תהיה באמת מוצלחת ותכניס הביתה שמחה, חברות, חיבוק ועוד הרבה ערכים טובים, צריך שהיא תיכנס ברגל ימין. איך עושים את זה?
הנה כמה דרכים שיהפכו את הילדים למאושרים:


חדר אחד – דובי אחד
-כששני אחים מתגוררים בחדר אחד, יש לנו הזדמנות טובה לקרב ביניהם ברגע שנכניס דובי ענק אחד לחלל המשותף. במקרה כזה נציג את המתנה כמתנה משותפת ואולי אפילו נכין אותם שחבר חדש עומד לבוא לגור איתם בחדר. הם בטוח ישמחו כשיגלו במה מדובר:) 
ההכנה הזו יוצרת ציפיה אצל הילדים ומורידה התנגדויות שעשויות לעלות עם בוא ההפתעה.
הורים רבים מספרים לנו שהמתנה המשותפת הזו יוצרת חיבור בין האחים שכן יש להם צעצוע משותף, חבר משותף ששניהם אוהבים. ובגלל שהוא כל כך ענק, הם ישר מבינים שיש מספיק ממנו לכולם.יש מספיק דובי לכולם ילדים, גם כשמדובר בילדים הכי טובים, נוטים להיות רכושניים לפעמים וזה לגמרי בסדר. אנחנו ההורים לא תמיד מלאי כוחות כדי למצוא את הפיתרון האידיאלי גם כשאנחנו מאוד רוצים ולפעמים, אנחנו מבינים, שגם לקטנטנים שלנו יש רצונות משלהם.במקרים כאלה יש לנו הזדמנות ללמד אותם להסתדר ולכבד האחד/ת את השני/ה.הפיתרון: ללמוד לחלוק. כל ילד או ילדה יכולים לישון עם הדובי לפי התור.

כל אחד והדובי שלו הדבר הכי חכם שאנחנו למדנו כהורים הוא לפזר אהבה שווה בין הילדים שלנו.לכן כשאנחנו נותנים להם מתנה, או כשסבא וסבתא מתכננים להפתיע, תמיד צריך לזכור את הפיתרון המוכר: לקנות לכולם בדיוק את אותו הדבר.

ההמלצה שלנו לקנות את הדובים באותו הגודל, מכיוון שכשמדובר בדובי ענק – זה כל העניין.אבל.. אפשר לחלוטין לבחור דובים בשני צבעים שונים לפי הצבע המועדף של הילד והילדה, זה אפילו מומלץ!! כך כל ילד מרגיש שקיבל מתנה מיוחדת בשבילו מבלי לקנא באח או באחות.

דובי ענק חזרו בגדול ותפסו את הכותרת: ” המתנה המושלמת” ובצדק!!
צעצוע שאינו שביר, מלא באנרגיה חמה טובה ומחברת, כמעט אנושית.לפי התמונות שאנחנו מקבלים מההורים שכבר הכניסו אותו הביתה, אנחנו מבינים שלדובי הענק יש קסם מיוחד שעדיין לא מצאנו באף מתנה אחרת.

תנסו.
וכשתראו את העיניים שלהם בורקות משמחה כבר תבינו למה:)