אקרילן

אקרילן הנקרא גם הולופייבר או פוליאסטר הינו סיב סינטטי רך ונעים למגע, בזכות נפחו ומשקלו הנמוך הפך חומר גלם זה לשימושים רבים כגון: מילוי לשמיכות, למוצרי תינוקות,בובות,כריות ועוד. 

כעת לרכישה אונליין במחיר הטוב בישראל עם משלוחים מהירים עד הבית .

היכן ניתן למצוא אקרילן או הולופייבר?

חברתנו מייבאת ומשווקת חומרי אקרילן באיכות ובמחיר המשתלם בישראל, בחרו את הכמות הדרושה עבורכם ורכשו כעת אונליין ללא בזבוז זמן מיותר. 

מפעלנו נמצא ברחוב ראם 7 בתל אביב או מנקודת איסוף ברחוב בית. לחם 9 ראשון לציון והינכם מוזמנים להגיע לרכוש אצלנו בתיאום מראש או על ידי שליח שימסור לכם את החבילה עד הבית. 

אקרילן ידוע בשמו גם כהולופייבר או פוליסטר והוא בעצם עשוי מפוליסטאר ודומה לצמר גפן .

כיום לאקרילן שימושים רבים כגון : הפקות ליצירת עננים בתקרות האולם או האירוע, ואפילו יצירת עננים בחדרים בבתי מגורים . 

בנוסף האקרילן מגיע ב2 צורות: מילוי אקרילן או משטח אקרילן – ולו שימושים רבים כמו שכבת אקרילן מבודדת בשמיכות או שמיכת תינוק למשל – ואפילו שכבת אקרילן בתוך מעילים או בגדים ובגדי ילדים .

האקרילן משמש שימוש רב לאנשים המתעסקים בתפירה וביצירה – ויכול למלא נפח לכל מוצר שתופרים או יוצרים .

בניגוד לצמר שזהו חומר יחסית יקר, האקרילן הינו חומר סינטטי וזול כאשר ניתן לרכוש אצלנו ישירות מהמפעל במחיר הזול בישראל החל מ19.90 ש”ח כולל מע”מ. כלומר כ17 שח+מעמ.

מפעלנו משווק אקרילן לעסקים,מוסדות,הפקות,תופרים ואנשים פרטיים לכל רחבי הארץ וישנם משלוחים לכל כמות שתרצו , אנשים שמעוניינים לאסוף באותו היום יכולים פשוט לתאם איתנו ולהגיע למפעל בתל אביב או לנקודת איסוף בעיר ראשון לציון.

אנשים רבים עם הזמן נדרשים להחליף את תכולת מילוי האקרילן שלהם בכריות בספה או כריות נוי מכיון שעם השנים האקרילן מתכווץ ויורד נפחו- אבל אל חשש ,ניתן בקלות להגיע ולקנות את הכמות הנדרשת מאיתנו ולמלא בקלות את הכריות שלכם או הפוף שהזמנתם מחו”ל ללא מילוי.